ZESPÓŁ

jedrzej
Jędrzej Basiński
Dyrektor Zarządzający
Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje - Henry Ford
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako analityk aplikacji internetowych i project manager. Dużą wagę przywiązuje do Webusability – na ten temat bronił pracę magisterską. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej – magister inżynier informatyk ze specjalizacjami w Technologiach Internetowych i Systemach Informatycznych w Zarządzaniu. W latach 2007-2009 zarządzał 12-osobowym działem produkcyjnym (programowanie i kreacja) jako Dyrektor IT w agencji interaktywnej GRUPA VDA, której był współzałożycielem. W 2009 roku założył agencję Digital Sunset. Tutaj także zarządza firmą, obsługuje kluczowych klientów, a w najbardziej złożonych projektach występuje w roli analityka systemowego i project managera. Lubi swoją pracę przede wszystkim za możliwość współpracy z największymi markami. Satysfakcji dostarcza mu także tworzenie rozwiązań informatycznych idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta oraz świadomość, że jest on zadowolony ze współpracy i wraca po więcej.
marta
Marta Nowacka
New Business Manager
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
- Albert Einstein
Z wykształcenia ekonomistka, ukończyła także międzynarodowe studia z zakresu Zarządzania i Consultingu w Holandii. Od 2006 roku związana z branżą marketingową i reklamową. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i inspiracji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jej pasją są ludzie i nowe media oraz działania na przekór schematom. Dlatego specjalizuje się w dziedzinie niecodziennych form komunikacji z Klientem i promocji, jak np. marketing sensoryczny, wykorzystanie zmysłów i emocji w strategiach marketingowych i kreacji. Bliska jest jej także sfera zagadnień związanych z komunikacją i marketingiem skierowanym do Kobiet. Od 2010 roku prowadzi spotkania biznesowo-rozwojowe dla przedsiębiorczych kobiet, od marca 2012 pod nazwą Kobieca Strefa. Daje jej to olbrzymią satysfakcję, pozwala poszerzać horyzonty, rozwijać się, nawiązywać liczne kontakty i poznawać specyfikę rozmaitych branż. A dodatkowo nauczyła się, że nie ma rzeczy niemożliwych i z każdej sytuacji znajdzie się wyjście, trzeba tylko szukać rozwiązania i nigdy się nie poddawać. A przede wszystkim – wierzyć w siebie :) W Digital Sunset odpowiada za rozwój agencji, wizerunek w mediach, obsługę klientów, terminową realizację projektów, a także za zgłębianie tajników umysłów Klientów i ich finalne zadowolenie ;)
rafal
Rafał Rąpała
Art Director
Le­piej za­liczać się do niektórych niż do wszystkich.
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zgłębiał też wiedzę z zakresu Public Relations na studiach podyplomowych. Może pochwalić się ponad 5-letnim doświadczeniem na stanowiskach print/web designer. W ekipie Digital Sunset od 2 lat zajmuje się kreacją graficzną serwisów internetowych oraz oprogramowania, tworzeniem i postprodukcją animacji, wyznaczaniem kierunków projektowych, współtworzeniem koncepcji wizerunku marki. Bierze też udział w prezentacjach i omawianiu przygotowanych koncepcji projektowych. Swoją prace lubi za możliwość nieustannego rozwoju, uczestniczenie w ciekawych projektach i twórczą atmosferę pracy. Jego hobby to malarstwo.
arek
Arkadiusz Trela
szef programistów
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? - Albert Einstein
W Digital Sunset jest od samego początku. Każdy projekt programistyczny jest w pewien sposób z nim powiązany – im większy projekt, tym większy w nim udział Arka, a najważniejszymi zajmuje się osobiście. Jest autorem takich projektów jak Tekstowo.pl, Maxior.pl, Japacjent.pl oraz wielu innych. Z wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Poznańskiej, pracę zawodową rozpoczął już na 3cim roku studiów. Najpierw była to GRUPA VDA, w której odpowiadał za tworzenie rozbudowanych aplikacji internetowych. Lata pracy sprawiły, że zdobył szerokie doświadczenie biorąc udział w wielu dużych projektach, ale te mniejsze wspomina równie dobrze.