TECHNOLOGIE

Serwis lub sklep internetowy wykonany w optymalny sposób, zgodny z zasadami użyteczności i funkcjonalny dla Twoich klientów, pozwoli obniżyć koszty działalności Twojej firmy oraz wypromować ją za pośrednictwem Internetu. Tworzony serwis wzbogacamy rozwiązaniami dedykowanymi, które uwzględniają Twoje indywidualne potrzeby. Wprowadzamy nowoczesne, interaktywne koncepcje, które podniosą prestiż Twojej firmy oraz zwiększą grono Twoich klientów.

Wykorzystywane przez nas rozwiązania opieramy na sprawdzonych technologiach, wspieranych przez autorski system zarządzania treścią DS CMS.
CMS (Content Management System ) to panel administracyjny umożliwiający łatwe utworzenie serwisu www oraz jego dalszą modernizację, rozbudowę oraz edycję danych, upodabniający proces aktualizacji serwisu www do pracy w Wordzie.

Technologie szyte na miarę

Tworzymy serwisy internetowe wykorzystując technologie PHP, MySQL, HTML, CSS i JavaScript. Dopasowujemy oprogramowanie pod kątem Twoich potrzeb. Wszystkie aplikacje przygotowujemy zgodnie ze specyfikacją opracowaną razem z Tobą, w technologiach i konfiguracjach odpowiadających przyszłym środowiskom sprzętowym i programowym, na jakich zostaną uruchomione. Jeśli korzystasz obecnie już z innego oprogramowania, możemy także zintegrować nasze oprogramowanie z jakąkolwiek platformą – jak np. JAVA, . Net i innymi

Przykład Posiadasz już system napisany w Javie, np. do obsługi zamówień. Naszym zadaniem jest stworzenie sklepu internetowego. Realizujemy go w technologii PHP ale istnieje możliwość wymiany informacji między nowym sklepem stworzony w technologii PHP, a Twoim systemem bazującym na technologii JAVA.

Serwery i usługi hostingowe

W zakresie usług mamy także hosting, aby kompleksowo realizować każde zlecenie. Nie musisz już martwić się dodatkowo o wybór niezależnego dostawcy usług hostingowych dla Twojego serwisu. My dajemy Ci przestrzeń na naszych serwerach, z której możesz korzystać bezpłatnie przez rok czasu. Dzięki temu otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, by od razu umieścić swoją nową stronę w Internecie.