O FIRMIE

Jak to się zaczęło?

Rok 2009 ogłoszono Europejskim Rokiem Innowacji i Twórczości. Był to także przełomowy okres w branży informatycznej. Świat cyfrowy, jaki znaliśmy do tej pory, zmienił się diametralnie. Twitter stał się ulubieńcem mediów, Facebook awansował do poziomu największego portalu społecznościowego, a Google zapoczątkował zmiany w sposobach wyszukiwania, przeglądania i komunikowania się w Internecie.
W tym cyfrowym, ciągle ewoluującym świecie, korzystne warunki rozwoju znalazła także agencja interaktywna Digital Sunset, wpisując swe powstanie na kartach historii...

Digital Sunset to twórcy projektów niezbędnych do poruszania się w tej wirtualnej rzeczywistości. Sukces w cyfrowym świecie to zainteresowanie odbiorcy, przyciągnięcie jego uwagi, zaangażowanie, a także dostarczenie realnych i użytecznych wartości.

Projektujemy serwisy i portale internetowe, wdrażamy nowoczesne rozwiązania biznesowe i aplikacje internetowe wzmacniające więź z Twoim produktem/usługą/marką. Zajmujemy się także tworzeniem logotypów, kreacją materiałów do wykorzystania zarówno online (banery, landingi, mailingi itp.) jak i drukowanych (ulotki, foldery, prezentacje). Projekty realizujemy kompleksowo.

Wywodzimy się z branży interactive, dlatego nadrzędnym celem naszych realizacji i tworzonych projektów jest angażowanie odbiorców, czyli Twoich potencjalnych Klientów. Działania prowadzone online są dziś nieodzownym elementem każdej skutecznej kampanii reklamowej, a odpowiednio dobrana i zaprojektowana kreacja potęguje efekt i pozwala osiągnąć założone cele.

Funkcjonalność tworzonych serwisów i portali nie pozostaje nigdy w tyle. Doradzamy naszym klientom wprowadzenie rozwiązań użytecznych z punktu widzenia odbiorcy końcowego. Doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu różnorodnych projektów (także autorskich) pomaga nam wniknąć w specyfikę grupy docelowej, jej charakterystycznych zachowań, reakcji, nawyków i upodobań.

Pomagamy Twoim klientom znaleźć Cię w gąszczu konkurencji i wyróżnić Twój biznes na tle innych.