DLACZEGO MY

Strony, które sprzedają

Realizujemy skuteczne serwisy i portale internetowe, tworzymy kreację atrakcyjną dla Twoich klientów i zarazem użyteczną z punktu widzenia Twoich celów sprzedażowych.

Profesjonalnie przygotowany serwis internetowy oznacza dla Twojej firmy:

Zobacz co zrobiliśmy dla naszych klientów - sprawdź nasze realizacje.

Indywidualne rozwiązania dostosowane precyzyjnie do Twoich potrzeb

Każda firma jest inna, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdej realizacji. Razem z Tobą zastanowimy się, jakim celom ma służyć serwis WWW w Twojej firmie i jakie narzędzia pomogą w realizacji tego zadania.
Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, które wiążą się z ograniczonością możliwości. Każdy nowy serwis to nowy pomysł. Stawiamy na rozwiązania w 100% dostosowane do Twoich wymagań.

Skuteczność

Pomagamy firmom odnieść sukces! Istotna jest dla nas skuteczność zrealizowanych serwisów i kreacji, a co z tego wynika – zadowolenie klientów.
Znamy się na ergonomii i usability. Tworzone przez nas serwisy oznaczają dla Ciebie prostą obsługę i znacznie więcej możliwości. Dzięki wykorzystaniu systemu DS CMS będziesz mógł samodzielnie tworzyć i zmieniać zawartość swojej strony internetowej.

Profesjonalizm

Potrafimy słuchać i doradzać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania i funkcjonalności. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanych usług, jak i do obsługi klienta. Cieszymy się z sukcesów naszych Klientów, ich sukcesy są dla nas olbrzymią satysfakcją. Postaw na sprawdzonego partnera, który będzie służył Ci pomocą jeszcze długo po przygotowaniu strony.
Już teraz dołącz do grona naszych klientów.

Doświadczenie

Realizujemy zarówno rozbudowane strony i serwisy dla projektów unijnych, dla nowych start-upów jak i znanych marek. Wybierając nas możesz być pewny, że przy Twoim projekcie będzie pracował doświadczony zespół.

Wiedza i Pasja

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów technologii internetowych. Stoi za nami nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów. Podążamy za trendami, a wprowadzanie w życie najnowszych technologii i rozwiązań to nasza pasja. Realizujemy także własne projekty autorskie.

Elastyczność

Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze przygotowani na każdą sytuację. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz dużą elastyczność przy reagowaniu na Twoje zmieniające się potrzeby. Jesteśmy także elastyczni w stosunku do modelu płatności, bez problemu możemy ją rozłożyć na dogodne dla Ciebie etapy.

Kreatywność

Każda firma jest inna, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu. Potrafimy połączyć kreatywność z wiedzą techniczną w celu osiągnięcia wymiernych korzyści dla naszych Klientów.

Technologia

W oparciu o zaawansowane technologie informatyczne wspierane przez autorski system CMS tworzymy sprawdzone i praktyczne rozwiązania – przyjazne dla Twoich klientów, proste w obsłudze dla Ciebie. Śledząc aktualne trendy stworzymy dla Ciebie serwis internetowy, która będzie służyć Ci przez długie lata.

Proste i przejrzyste zasady

Serwisy budujemy w oparciu o autorskie rozwiązania programistyczne, dostosowane do Twoich potrzeb, modyfikowane pod względem pożądanej reakcji i przede wszystkim zaplanowanego do spełnienia celu. Wprowadziliśmy atrakcyjny, etapowy model rozliczeń i krótkie terminy realizacji.